/Files/images/kartinki/9dcfc5c38256.gif

ШАНОВНІ БАТЬКИ, КОЛЕГИ, ВІДВІДУВАЧІ ТА ГОСТІ САЙТУ!

Виховання — справа важка, і поліпшення його умов — одна з священних обов’язків кожної людини, бо немає нічого важливішого, як освіта самого себе і своїх ближніх.

Сократ (469 — 399 р. до н.е., древньогрецький філософ)

У нашому садочку працюють фахівці:

-завідувач;
- вихователь - методист;
- практичний психолог;
- інструктор з фізичної культури;
- музичні керівники;
- педагогічний склад;
- завідувач адміністративно - господарської частини.

ЗАВІДУВАЧ ЗДО

До адміністрації дошкільного навчального закладу відносяться завідувач дитячим садом, вихователь-методист і завідувач з адміністративно-господарської частини.Завідувач дитячим садком здійснює загальне керівництво дитячим садом. У своїй діяльності вона спирається на Закон України «Про освіту», "Про дошкільну освіту", Статут дошкільного закладу і на інші законодавчі акти. Завідувач займається комплектуванням груп дітьми у відповідності з їх віком, станом їх здоров'я, індивідуальними особливостями та запитами батьків, підбирає кадри, керує педагогами, і обслуговуючим персоналом.

Батьки можуть звертатися до завідувача за консультаціями і вносити власні пропозиції щодо покращення роботи з дітьми, а зокрема, пропозиції щодо організації додаткових послуг. Батьки також в праві вимагати від неї, щоб очолюваний нею колектив забезпечував дитині належний догляд, виховання та навчання, охорону і зміцнення здоров'я.

ВИХОВАТЕЛЬ-МЕТОДИСТ

Вихователь-методист займається методичною роботою та організовує весь навчально - виховний процес в дитячому садку.

Разом із завідувачом вона керує колективом дитячого садка, беручи участь у підборі кадрів, у розробці та впровадженні програм розвитку та педагогічних планів. Комплектує групи навчальними посібниками, іграми, іграшками, організовує співпрацю з іншими дошкільними установами, школами, музеями тощо.

Вихователь-методист проводить велику методичну роботу в педагогічному колективі: відкриті заняття для вихователів, семінари, індивідуальні та групові консультації. Крім цього він бере участь в роботі з батьками: готує стенди, папки-пересувки, присвячені сімейному вихованню та ін.

ЗАВІДУВАЧЗ АДМІНІСТРАТИВНО-ГОСПОДАРСЬКОЇ ЧАСТИНИ

Завідувач з адміністративно-господарської частини керує роботами по господарському обслуговуванню дитячого садка . Стежить за станом приміщень, займається закупівлями меблів, посуду, обладнання та іграшок. Керує роботами з благоустрою та озеленення території, стежить за виконанням протипожежних заходів та інших умов безпеки дітей і дорослих.

СЕСТРА МЕДИЧНА СТАРША

Сестра медична старша контролює санітарно-епідемічний режим у дитячому садку, а також стежить за дотриманням режиму дня, харчуванням дітей, правильним проведенням ранкової гімнастики, фізкультурних занять та прогулянок . Організовує заходи по загартуванню дітей і бере участь в організації оздоровчих заходів. Веде щоденний облік дітей, відсутніх через хворобу, ізолює хворих дітей. Крім того, старша медсестра готує дітей до лікарських оглядів і сама бере участь у них, проводить зважування, антропометричні вимірювання дітей, здійснює профілактичні щеплення і виконує призначення лікаря.

ПЕДАГОГІЧНИЙ СКЛАД

Вихователь - педагог, безпосередньо відповідальний за життя і здоров'я довірених йому дітей. Проте вихователька не просто «наглядає» за малюками, вона планує та проводить заняття, ігри, прогулянки та розваги відповідно до віку дітей. Створює умови в групі для успішної реалізації виховно-освітньої програми і, власне кажучи, сама ж її реалізує. Спільно з музичним керівником готує свята, розважальні та спортивні заняття. Керує роботою помічника вихователя.

Крім того, вихователь веде роботу з батьками з питань виховання дітей у сім'ї, залучає їх до активної співпраці з дитячим садком.

МУЗИЧНИЙ КЕРІВНИК

Музичний керівник відповідає за музичне виховання. Організовує та проводить музичні заняття, літературно-музичні ранки, вечори. Виявляє музично обдарованих дітей і займається з ними індивідуально і в групі. Бере участь у проведенні ранкової гімнастики, фізкультурних занять і розваг, забезпечує музичний супровід організованих ігор дітей у 2-ій половині дня, проводить музично-дидактичні, театралізовані і ритмічні ігри.

ПРАКТИЧНИЙ ПСИХОЛОГ

Практичний - психолог - його робота спрямована на збереження психічного, соматичного і соціального благополуччя вихованців. Його завдання - допомога дітям, батькам та педагогічному колективу у вирішенні конкретних проблем. Педагог-психолог проводить психологічну діагностику, визначає ступінь відхилень (розумових, фізичних, емоційних) у розвитку вихованців, виявляє порушення соціального розвитку і проводить їх психолого-педагогічну корекцію. Бере участь у плануванні та розробці розвиваючих та корекційних програм в освітній діяльності. Сприяє розвитку творчо обдарованих вихованців. Формує психологічну культуру педагогічних працівників, а також дітей і їх батьків.

Всі співробітники дитячого садка працюють у тісному контакті один з одним, створюючи найкращі умови для фізичного і психічного життя дитини.