Безпечні весняні канікули, 2024

Шановні вихованці та батьки!

Вже панує місяць березень. Незабаром розпочинаються канікули. Більше вільного часу як для школярів так і для дошкільників.

Пам'ятайте, що канікули - це можливість набратися свіжих сил, оздоровитися, закріпити набуті знання і використовувати їх у домашніх умовах. Звертаємо увагу на організацію відпочинку Вашої дитини під час канікул. Приділяйте, будь ласка, більше уваги своїй дитині. Залучайте до виконання домашніх обов’язків. Тримайте під контролем проведення дозвілля дитини за межами дому у вечірній час.

Пам’ятайте:
  • Не залишайте дітей дошкільного віку самих удома, навіть на короткий час.
  • Не дозволяйте відчиняти двері незнайомцям. Забороняйте розмовляти з незнайомцями на вулиці та йти з ними, сідати в машину, навіть якщо вони запропонують відвезти дитину до мами. Поясніть, що батьки ніколи не пришлють за дитиною чужу людину.
  • Забороняйте піднімати на вулицях незнайомі предмети — вони можуть бути небезпечні
  • Не дозволяйте бавитись ріжучими, гострими та вибухонебезпечними предметами. Вдома тримайте ці речі в недоступному для дітей місці.
  • Не дозволяйте користуватися ліфтом без супроводу дорослих, навчайте правильно користуватись ліфтом і правильно поводитись у разі поломки.
  • Запобігайте формуванню в дитини навичок жорстокого поводження з тваринами. Не дозволяйте дражнити тварину.
  • Не дозволяйте вмикати електроприлади за відсутності дорослого.
  • Не дозволяйте самостійно виходити на балкон та відчиняти вікна, поясніть дитині, яку небезпеку вони несуть.
  • Погода навесні дуже мінлива і непередбачувана, тому вдягайте дитину відповідно до погоди і простежте, щоб у садочку було і тепле, і легке вбрання.
Буде корисним для дошкільників перегляд:

1. Безпечні вечняні канікули
2. Безпечні весняні канікули з песиком Патроном.