/Files/images/fahvts/79b620c9560606e07f3704cd57b8c663.jpg

Освіта: Вища
Педагогічний стаж: 29 років
На посаді завідувача з 26.11.2016 року

Керувати закладом дошкільної освіти сьогодні означає цілеспрямовано впливати на педагогічний процес для досягнення позитивних результатів, створювати творчу атмосферу, сприятливий соціально–психологічний клімат, сміливо брати на себе відповідальність, діяти оперативно та принципово. Саме такою і є Тетяна Петрівна. В своїй роботі дотримується демократичного стилю управління. Постійно дбає про зміцнення матеріальної бази. В закладі створила згуртований, працьовитий, сильний колектив, який бере активну участь не лише в житті закладу дошкільної освіти, а й района. Весь свій досвід, душевні сили віддає дитячому садку.

Понеділок, вівторок, середа, четвер, п'ятниця з 08.00 до 16.30
Контактні телефони

р.т. (057)-725-55-01

Педагогічне кредо:«Кожен вчинок - особистий приклад. Кожне слово - повага. Кожен погляд - любов та турбота.
Життєве кредо:«Любити життя і цінувати кожну його хвилину, нести радість, у книгах - шукати істину, у людях – мудрість"

ВИХОВАТЕЛЬ-МЕТОДИСТ

Скульська Антоніна Анатоліївна

/Files/images/metodichna_robota/IMG-1a9d4c816072a1fc434743f955586694-V.jpg
Освіта: вища
Вищий навчальний заклад: Миколаївський державний університет ім. В.О.Сухомлинського, за кваліфікацією "Вихователь дітей дошкільноговіку, практичний психолог у закладах освіти", 2009 рік
Педагогічний стаж: 14 років
На посаді вихователя - методиста з 01.09.2023

Центром усієї освітньої діяльності в закладі дошкільної освіти є методичний кабінет. Йому належить провідна роль в наданні дієвої допомоги вихователям в організації спільної діяльності з дітьми, в роботі з батьками, у підвищенні педагогічної майстерності та організації самоосвіти.

Знає та застосовує новітні сучасні технології, дбає про створення сприятливих умов для особистісного становлення і творчої самореалізації кожного педагога, кожної дитини. Переконана, що процес навчання педагогів повинен бути не тільки науково обґрунтованим і системним, але ще й активним, цікавим і творчим, що, в свою чергу, сприяє підвищенню професійної компетентності вихователів.

Щоб вести колектив за собою, необхідно самому рухатись не зупиняючись! Всі перемоги починаються з перемоги над собою!

Щоденно з 08.00 до 15.42

Контактні телефони

р.т. (057)-725-55-01

Педагогічне кредо: «Якщо твої наміри розраховані на рік – сій жито, якщо твої задуми розраховані на десятиліття – саджай дерева. Коли ж вони сягають віків – виховуй дітей».
Життєве кредо: «Стався до людей так, як хочеш, щоб вони ставились до тебе»

ЗАВІДУВАЧ ГОСПОДАРСТВА

ЖОРОВА ГАЛИНА КОНСТЯНТИНІВНА

/Files/images/fahvts/изображение_viber_2021-12-16_21-23-50-229.jpg
Життєве кредо:«Поважай людей, себе і свою працю»
Щоденно з 08.00 до 16.30

У своїй діяльності керується:

• Законодавством України.
  • Правилами і нормами охорони праці, техніки безпеки і протипожежного захисту.
  • Статутом і локальними правовими актами ЗДО (в тому числі правилами внутрішнього трудового розпорядку, наказами та розпорядженнями завідувача ЗДО, цією інструкцією).
  • Дотримується Конвенції про права дитини.