/Files/images/2019-2020/images-96954.jpg

Електронна реєстрація дітей до закладу дошкільної освіти району, яка здійснюється батьками або особами, які їх замінюють, чи районним реєстратором (за зверненням батьків), який заповнює заявку в присутності заявника за встановленою формою

/Files/images/kartinki/0_63577_bb57277f_S.gif /Files/images/kartinki/0_63577_bb57277f_S.gif /Files/images/kartinki/0_63577_bb57277f_S.gif

електронна реєстрація в ЗДО №463
/Files/images/1_veresnya/1111.jpg
Адміністратор електронної реєстрації дітей для прийому в заклади дошкільної освіти Індустріального району:
Дубодєлова Ірина Олексіївна, методист центру освітніх технологій Управління освіти.
Адреса: м.Харків, вул. Біблика, 26
Контактний телефон: (057) 25-53-57
Графік прийому:
Вівторок: 09.00 - 12.00
П'ятниця: 13.00 - 15.30
/Files/images/Памятка-реестрация-в-днз.jpg

Відповідно до Положення про електронну реєстрацію дітей для прийому в заклад дошкільної освіти м. Харкова заявником мають бути надані наступні відомості (в тому числі персональні дані, які надаються заявником з дотриманням вимог законодавства України):

Про дитину:
Прізвище, ім’я, по батькові.
Дата народження.
заклад дошкільної освіти, який обрали батьки або особи, які їх замінюють.
Бажаний рік для зарахування дитини до ЗДО.
Адреса проживання.
Серія, номер свідоцтва про народження, дата видачі свідоцтва.
Інформація про наявність встановлених пільг.
Про батьків:
Прізвище, ім’я, по батькові батьків або осіб, які їх замінюють.
Адреса зареєстрованого місця постійного проживання.
Контактні дані (телефон, електронна адреса).

Занесення відомостей у заявку здійснюється виключно державною мовою (як написано у відповідних документах: свідоцтві про народження, довідці про пільги тощо).Заявник несе персональну відповідальність за достовірність відомостей, наданих в реєстраційній заявці.

Для підтвердження достовірності внесених відомостейзаявник повинен упродовж 10 днів з дня подання електронної заяви звернутись до районного реєстратораз оригіналами (копіями) документів (свідоцтво про народження; документ, що підтверджує пільги) або прикріпити до заяви скан.копії зазначених документів.Заявка, заповнена форма якої не відповідає за змістом оригіналам документів, відхиляється районним реєстратором.

Заявник має можливість обратилише один заклад дошкільної освіти для реєстрації своєї дитини.

Документи, які необхідно надати для зарахування дитини:

У разі встановлення статусу заявки "Отримано направлення" заявник забов'язаний упродовж 30 календарних днів дати заідувачу закладу дошкільної освіти окрім направлення, виданого районним реєстратором,усі документи, які необхідні, для зарахування дитини, передбачені п.6 Положення про "Заклад дошкільної освіти",затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 № 305 (зі змінами) в редакції постанови Кабінету Мііністрів України від 27.01.2021 №86 "Положення про заклад дошкільної освіти" п.9

- Заява батьків ао особи, яка їх замінює;

- Медична довідка про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати заклад дошкільної освіти;

- Довідка дільничого лікаря про епідеміологічне оточення;

- Свідоцтво про народження дитини.

Відрахування дітей з ЗДО здійснюється:

• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
• на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у закладі дошкільної освіти даного типу;
• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.

Завідувач закладу дошкільної освіти письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини за 10 календарних днів.