ПРИВЧАЄМО ДИТИНУ ДО МУЗИКИ

1.Не дратуйтеся, коли дитина намагається грати на якомусь інструменті, а навпаки, прагніть до того, щоб це зацікавило її.

2.Зверніть увагу на самостійну музичну діяльністьвашої дитини.

3.Купуйте музичні інструменти і іграшки, грайте на них самі, грайте разом з дітьми.

4. Ведіть дитину в театр, на концерти,особливо на ті, в яких беруть участь діти.

5. Слідкуйте за тим, щоб ваша дитина частіше слухала і дивилася дитячі музичні теле- і радіопередачі.

6. Пошліть заявку на радіо чи телебачення з проханням виконати улюблений твір вашої дитини.

7. Накопичуйте дитячу бібліотеку.

8.По можливостінамагайтеся знайомити дітей з композиторами.

9. Музицируйте вдома з дітьми(співайте, грайте на музичнихінструментах, танцюйте).

10. Пропонуйте дітям різноманітну музику.

11. Віддайте дитину в музичний гурток або на заняття вмузичну школу(по можливості).

12. Обговорюйте з дітьми переглянуті спектаклі, концерти.

13. Допоможіть придумати дитині музичну казку, сценку.

14. Цікавтеся тим, що дізналася нового дитина на музичному заняттів дитячому саду.

15. Обов’язково будьте присутніми і по можливості беріть участьу ранках, святах в дитячому саду.

16. Буваючи на природі, звертайте увагу дитини на «звуки музики»навколо вас(музику природи).

17. Після концерту або спектаклю спонукайте дитину до передачі враженьу малюнку, оповіданні і інших формах дитячої творчості.